robhome1

לקבלת פרטים אנא מלאו את הטופס ואחד מנציגנו ייצור קשר בהקדם
אודות

אנטוני (טוני) רובינס המאמן המפורסם ביותר בעולם לתחומי ההצלחה והמוטיבציה, מחברם של מספר רבי מכר ונואם מבוקש. טוני רובינס הוא כיום, ומזה למעלה משלושה עשורים, סמכות מובילה בתחום הפסיכולוגיה של המנהיגות ויועץ מבוקש על ידי גדולי מנהיגי העולם, פוליטיקאים, אנשי עסקים מובילים, ספורטאים אולימפים ועוד.
הוא ידוע ביכולתו לחולל נקודות מפנה ולהוביל לביצועי שיא בארגונים ובקרב קהל תלמידיו, בסמינרים בני אלפי משתתפים אשר הוא עורך מספר פעמים בשנה. הוא השפיע באופן ישיר על חייהם של יותר מ 50 מיליון איש, ביותר מ-100 ארצות שונות.
בין ספריו אשר תורגמו לעברית: "כח בלתי מוגבל" ו"להעיר את הענק שבפנים". בשנת 2014 הוציא לאור רובינס את ספרו "Money, Master The Game" וב2017 יצא לאור "Unsakable" שני האחרונים הם ספרים העוסקים בחופש כלכלי ואיתנות פיננסית.

ההתחלה
אנטוני רובינס נולד ב- 29 בפברואר 1961, ועל אף תאריך הלידה הבלתי שגרתי דבר בילדותו לא רמז על העתיד. הוא נולד למשפחה קשת יום, לאם שהחליפה בני זוג, וסבל מקשיים כלכליים ומדימוי עצמי נמוך. בתחילת שנות ה 20 לחייו התגורר בדירה מוזנחת של 37 מ"ר, חסר עבודה, חסר אמצעים למחייה מינימלית וסובל מעודף משקל משמעותי, רובינס הבין כי הגיע לתחתית. ברגע שפל זה הוא החליט לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה, לצמיתות. הוא רשם לעצמו מטרות, ואף שבאותה עת חלקן נראו מופרכות ורחוקות מהישג ידו, הוא התחייב להשגתן ולחיים של צמיחה והישגים ברמה הגבוהה ביותר. שנה לאחר מכן רובינס יכול היה לסמן וי על מרבית המטרות ברשימתו. הוא החל את דרכו כמקדם מכירות של סדנאות מוטיבציה, למד והפנים את התכנים עד שהפך ליועץ מוטיבציה בעצמו והחל לאמן אנשים ולהרצות בפני קהל הולך וגדל בהצלחה גוברת.
רובינס למד את שיטת NLP – Neuro Linguistic Programming, גישה פסיכותרפית להתפתחות ולתקשורת בין אישית, ושכלל באמצעותה את התהליכים שהעביר לקהל שומעיו. את ספרו הראשון, "כוח בלתי מוגבל" פרסם בהיותו בן 27 בלבד."להעיר את הענק שבפנים", אשר פורסם חמש שנים לאחר מכן, ובו משכלל רובינס את טכניקות המוטיבציה וההתפתחות האישית שפיתח. ספר זה נחשב עד היום לאחד מספרי העזרה העצמית המבוקשים והמוצלחים ביותר.

סמינרים והדרכות
רובינס פיתח מספר סמינרים, המתקיימים מספר פעמים בשנה בהשתתפות אלפי אנשים, המגיעים לראות את המאסטר ולחולל שינויים מפליגים בחייהם. הידוע שבהם הוא UPW – Unleash the Power Within , אשר ביומו הראשון חווים המשתתפים את טקס ההליכה על גחלים המפורסם.
הוא הקים אוניברסיטה אלטרנטיבית, המעניקה הכשרה בלתי פורמאלית אך אפקטיבית, לאנשים המעוניינים להגשים את עצמם ולחיות חיים בלתי רגילים ומלאי סיפוק. האוניברסיטה – Mastery Univercity – כוללת את הסמינרים Life Mastery, Wealth Mastery ו Date With Destiny בנוסף, הוא הקים בית ספר לאימון, המכשיר מאמנים לעבודהבשיטה שפיתח.

הכרה ופרסים
לאור כל אלה, ובגין תרומתו המוכחת לחייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם, אשר למדו ממנו איך להשיג הצלחה וסיפוק בחייהם האישיים, העסקיים והפיננסיים, נבחר אנתוני רובינס כל אחד מ 100 המשפיעים על ידי המגזין פורבס בשנת 2007 וכן כאחד מ -50 האינטלקטואלים העסקיים בעולם. אמריקן אקספרס בחרה בו להיות בין 6 המנהיגים העסקיים בעולם אשר אימנו את לקוחותיהם היזמים לשכת המסחר הבינלאומית בחרה ברובינס לאחד מעשרת האנשים יוצאי הדופן בעולם. רובינס זכה לקהלים יוצאי דופן כמו הפורום העולמי לכלכלה, הפרלמנט הבריטי ביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת הארווארד, הועידה של TED ועוד, ובסמינרים שלו השתתפו מנהיגים, ידוענים, ספורטאים ואינטלקטואלים כגון סגן נשיא ארה"ב לשעבר אל גור, האופנאית דונה קארן, אופרה וינפרי סרינה ויליאמס מייסדי גוגל ועוד.